Zespół

Agnieszka Nowaczyk

mgr Agnieszka Nowaczyk

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
Doświadczenie:

20 lat w branży
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Właścicielka Instytutu Podologii oraz kliniki medycyny estetycznej Medskin w Poznaniu gdzie praktykuje na codzień. Absolwetnka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Farmaceutycznym. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka wielu  publikacji z zakresu kosmetologii i podologii.  Pedagog prowadząca szkolenia z zakresu podologii. Wspólpracuje z Polikliniką Ortop w Poznaniu u boku wybitnych specjalistów z  dziedziny ortopedii. Współpracuje również z poradnią stopy cukrzycowej w szpitalu miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Uczestniczka wielu Kongresów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii i Podologii.  Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Klaudia Kamińska

Klaudia Kamińska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliła podczas praktyk zawodowych w Instytucie Podologii. Od 2017 roku zatrudniona w Instytucie Podologii wykonuje zabiegi z zakresu podologii wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi na stopach. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych.

Waleria Kuszniryk

Waleria Kuszniryk

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. W Instytucie Podologii odpowiada za prowadzenie kursów i szkoleń z dziedziny podologii. Wykonuje również zabiegi wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi w obrębie stóp. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach podologicznych.

Joanna Pinczyńska

Joanna Pinczyńska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Obroniła pracę licencjacką z wynikiem bardzo dobrym na temat „Pielęgnacja stopy cukrzycowej”. W trakcie studiów swoją wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc umiejętności podczas praktyk zawodowych w Instytucie Podologii. W Instytucie Podologii pracuje od 2015 roku. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Dorota Lipińska

Dr Dorota Lipińska

Stanowisko:
Lekarz medycyny estetycznej
 

Właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Dormio Clinique w Warszawie współpracująca z Instytutem Podologii i kliniką Medskin w Poznaniu. Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Pracowała jako lekarz w szpitalu na oddziale anestezjologii klinicznej i intensywnej terapii w Sosnowcu. W 2002 roku otrzymała propozycję pracy na stanowisku menadżera w firmie zajmującej się toksyną botulinową. Rozpoczęła karierę w prowadzeniu szkoleń dla lekarzy w zakresie metod wstrzykiwania toksyny botulinowej w celach estetycznych. Jest właścicielem Kliniki Dormio Clinique w Warszawie w której praktykuje do dziś jako lekarz Medycyny Estetycznej. W 2004 roku rozpoczęła naukę w dziedzinie Medycyny Anti-Aging , która zajmuje się procesami odpowiedzialnymi za starzenie się organizmu. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie Medycyny Anty-aging (AAMS). Prowadzi również szkolenia medyczne dla lekarzy i kosmetologów w Polsce i zagranicą. Jest wykładowcą tematyki mezoterapii igłowej i wypełniaczy na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Swoją wiedzę i technikę pracy pogłębia w oparciu o najnowsze osiągnięcia i badania prezentowane podczas międzynarodowych kongresów z dziedziny medycyny estetycznej dla lekarzy.

Kamila Szczudlak

Kamila Szczudlak

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za obsługę pacjentów oraz profesjonalne funkcjonowanie recepcji.

Julia Nowaczyk

Julia Nowaczyk

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za profesjonalną obsługę pacjentów.

Zobacz
Nasze referencje

Systematycznie korzystam z profesjonalnej opieki INSTYTUTU PODOLOGII w Poznaniu i nie mam problemu z paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogę skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania.

Przemysław Walewski

podwójny mistrz Europy Masters w maratonie, dziennikarz

W trakcie naszej kilkuletniej już współpracy pani mgr Agnieszka Nowaczyk, właścicielka Instytutu Podologii, dała się poznać jako osoba profesjonalna i kompetentna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy zawodowej.

W codziennej praktyce wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług

Prof. dr hab. med. Marek Napiontek

Ortop Poliklinika

…polecamy Instytut Podologii i Klinikę Medskin Agnieszka Nowaczyk, z siedzibą w Poznaniu, jako odpowiedzialnego i profesjonalnie przygotowanego do współpracy partnera w organizowaniu szkoleń.

Dyrektor Dorota Kolęda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie zostało wykonane sprawnie, przez wykwalifikowaną kadrę, a w programie kursu zostały uwzględnione zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenie w pełni spełniło oczekiwania kursantów

Dyrektor Maria Sowińska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorącą udział w szkoleniu jak i przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. … Instytut Podologii dał się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w realizacji szkoleń

Z-ca Dyrektora Emilia Sulkowska

Powiatowy Urząd Pracy w Słupca

Aby zapewnić Wam najlepszą opiekę
Wspierają nas
Partnerzy

DynaSplint
Kosmed
Ortop
Polskie Towarzystwo Podologiczne
Wszystko o bieganiu
Medskin
Dermio Clinique