Zespół

Agnieszka Nowaczyk

mgr Agnieszka Nowaczyk

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
Doświadczenie:

Ponad 20 lat w branży
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Właścicielka Instytutu Podologii oraz kliniki medycyny estetycznej Medskin w Poznaniu gdzie praktykuje na co dzień. Absolwetnka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Farmaceutycznym. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka wielu  publikacji z zakresu kosmetologii i podologii.  Pedagog prowadząca szkolenia z zakresu podologii. Wspólpracuje z Polikliniką Ortop w Poznaniu u boku wybitnych specjalistów z  dziedziny ortopedii. Współpracuje również z poradnią stopy cukrzycowej w szpitalu miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Uczestniczka wielu Kongresów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii i Podologii.  Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Waleria Kuszniryk

Waleria Kowalska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia ze specjalizacją z podologii. W Instytucie Podologii odpowiada za prowadzenie kursów i szkoleń z dziedziny podologii zaawansowanej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu laserowego usuwania odcisków, terapii zmian grzybiczych i wirusowych w obrębie stóp. Z Instytutem Podologii związana od 2016 roku.

Karolina Ochowiak

Karolina Ochowiak

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu ze specjalizacją z podologii. Z egzaminu zawodowego uzyskała ocenę bardzo dobrą. Z Instytutem Podologii związana od 2019 roku. Odpowiedzialna za prowadzenie podstawowych kursów podologicznych. Specjalizuje się w wykonywaniu pedicure podologicznego, usuwaniu odcisków oraz terapii brodawek wirusowych. Nieustannie pogłębia swoja wiedzę z zakresu podologii poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Kamila Maja Korpowska

Kamila Maja Korpowska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu ze specjalizacją z  podologii.  Obroniła pracę licencjacką  na temat  „Korekcji płytki wrastającego paznokcia”. Z Instytutem Podologii związana od 2019 roku. Specjalizuje się w pedicure podologicznym, usuwaniu odcisków oraz terapii brodawek wirusowych. Odpowiedzialna za prowadzenie podstawowych kursów podologicznych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach podologicznych.

Kamila Szczudlak

Kamila Szczudlak

Stanowisko:
Kierownik recepcji
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za budowanie profesjonalnego wizerunku recepcji. Koordynuje działania związane z przygotowaniem szkoleń podologicznych dla podmiotów gospodarczych oraz urzędów pracy z całej Polski. Uczestniczy w procesie wdrażania nowych produktów i usług. Kontroluje pracę podległego personelu, dba o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze pacjentów Instytutu.

Julia Nowaczyk

Julia Nowaczyk

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za profesjonalną obsługę pacjentów. Świadczy usługi podologiczne dla pacjentów nie mogących samodzielnie dotrzeć do Instytutu w ramach podologii mobilnej. Studentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (wydział lekarski).

Oktawia Kropidłowska

Oktawia Kropidłowska

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za profesjonalną obsługę pacjentów.

Zobacz
Nasze referencje

Systematycznie korzystam z profesjonalnej opieki INSTYTUTU PODOLOGII w Poznaniu i nie mam problemu z paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogę skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania.

Przemysław Walewski

podwójny mistrz Europy Masters w maratonie, dziennikarz

W trakcie naszej kilkuletniej już współpracy pani mgr Agnieszka Nowaczyk, właścicielka Instytutu Podologii, dała się poznać jako osoba profesjonalna i kompetentna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy zawodowej.

W codziennej praktyce wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług

Prof. dr hab. med. Marek Napiontek

Ortop Poliklinika

…polecamy Instytut Podologii i Klinikę Medskin Agnieszka Nowaczyk, z siedzibą w Poznaniu, jako odpowiedzialnego i profesjonalnie przygotowanego do współpracy partnera w organizowaniu szkoleń.

Dyrektor Dorota Kolęda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie zostało wykonane sprawnie, przez wykwalifikowaną kadrę, a w programie kursu zostały uwzględnione zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenie w pełni spełniło oczekiwania kursantów

Dyrektor Maria Sowińska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorącą udział w szkoleniu jak i przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. … Instytut Podologii dał się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w realizacji szkoleń

Z-ca Dyrektora Emilia Sulkowska

Powiatowy Urząd Pracy w Słupca

Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami zawartej umowy dotyczącej organizacji szkolenia i spełniało oczekiwania uczestników.

Dyrektor Małgorzata Matczak

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zlecona usługa szkoleniowa wykonana została należycie, terminowo oraz zgodnie z zawartą umową, z dochowaniem wszelkiej staranności w zapewnieniu wysokiego poziomu szkolenia. Organizację szkolenia oraz sposób prowadzenia zajęć oceniamy pozytywnie.

Dyrektor Dorota Kolenda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie przeprowadzone zostało profesjonalnie i na wysokim poziomie oraz zgodnie z warunkami umowy. Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorąca udział w szkoleniu …

Z-ca Dyrektora Emilia Słupecka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Aby zapewnić Wam najlepszą opiekę
Wspierają nas
Partnerzy

DynaSplint
Kosmed
Ortop
Polskie Towarzystwo Podologiczne
Wszystko o bieganiu
Medskin
Dermio Clinique