Zespół

Agnieszka Nowaczyk

mgr Agnieszka Nowaczyk

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
Doświadczenie:

20 lat w branży
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Właścicielka Instytutu Podologii oraz kliniki medycyny estetycznej Medskin w Poznaniu gdzie praktykuje na codzień. Absolwetnka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Farmaceutycznym. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka wielu  publikacji z zakresu kosmetologii i podologii.  Pedagog prowadząca szkolenia z zakresu podologii. Wspólpracuje z Polikliniką Ortop w Poznaniu u boku wybitnych specjalistów z  dziedziny ortopedii. Współpracuje również z poradnią stopy cukrzycowej w szpitalu miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Uczestniczka wielu Kongresów z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii i Podologii.  Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Joanna Pinczyńska

Joanna Pinczyńska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

W trakcie studiów swoją wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc umiejętności podczas praktyk zawodowych w Instytucie Podologii .W Instytucie Podologii pracuje od 2015 roku. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach i konferencjach, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Klaudia Kamińska

Klaudia Kamińska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Swoją wiedzę i umiejętności doskonaliła podczas praktyk zawodowych w Instytucie Podologii. Od 2017 roku zatrudniona w Instytucie Podologii wykonuje zabiegi z zakresu podologii wśród pacjentów ze zmianami chorobowymi na stopach. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zawodowych.

Marlena Czajkowska

Marlena Czajkowska

Stanowisko:
Kosmetolog, specjalista ds. podologii
 

Absolwentka kosmetologii na wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uczestniczka wielu konferencji, kursów i szkoleń z dziedziny Podologii. W Instytucie Podologii od 2017 roku. Fascynuje się kulturą Japonii i kuchnią azjatycką.

Waleria Kuszniryk

Waleria Kuszniryk

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. W Instytucie Podologii odpowiada za obsługę pacjentów oraz profesjonalne funkcjonowanie recepcji.

Jędrzej Kosmowski

Jędrzej Kosmowski

Stanowisko:
Lekarz ortopeda
 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Specjalizację z ortopedii i chirurgii urazowej odbył w Szpitalu Klinicznym im. Degi oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu.
Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
Zabiegi operacyjne przeprowadza w ramach współpracy z kliniką Endomedical mieszczącą się w Poznaniu.
Autor publikacji naukowych w polskim i zagranicznym piśmiennictwie medycznym oraz wystąpień wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych kongresach medycznych.
W latach 2009-2011 współtworzył sztab medyczny męskiej Reprezentacji Polski w koszykówce, jak również poznańskiej pierwszoligowej drużyny PBG Basket. Licencjonowany lekarz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Dorota Lipińska

Dr Dorota Lipińska

Stanowisko:
Lekarz medycyny estetycznej
 

Właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej Dormio Clinique w Warszawie współpracująca z Instytutem Podologii i kliniką Medskin w Poznaniu. Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Pracowała jako lekarz w szpitalu na oddziale anestezjologii klinicznej i intensywnej terapii w Sosnowcu. W 2002 roku otrzymała propozycję pracy na stanowisku menadżera w firmie zajmującej się toksyną botulinową. Rozpoczęła karierę w prowadzeniu szkoleń dla lekarzy w zakresie metod wstrzykiwania toksyny botulinowej w celach estetycznych. Jest właścicielem Kliniki Dormio Clinique w Warszawie w której praktykuje do dziś jako lekarz Medycyny Estetycznej. W 2004 roku rozpoczęła naukę w dziedzinie Medycyny Anti-Aging , która zajmuje się procesami odpowiedzialnymi za starzenie się organizmu. W 2008 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie Medycyny Anty-aging (AAMS). Prowadzi również szkolenia medyczne dla lekarzy i kosmetologów w Polsce i zagranicą. Jest wykładowcą tematyki mezoterapii igłowej i wypełniaczy na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Swoją wiedzę i technikę pracy pogłębia w oparciu o najnowsze osiągnięcia i badania prezentowane podczas międzynarodowych kongresów z dziedziny medycyny estetycznej dla lekarzy.

Julia Nowaczyk

Julia Nowaczyk

Stanowisko:
Specjalista ds. obsługi pacjenta
 

W Instytucie Podologii odpowiedzialna za obsługę pacjentów oraz  profesjonalne funkcjonowanie recepcji.

Zobacz
Nasze referencje

Systematycznie korzystam z profesjonalnej opieki INSTYTUTU PODOLOGII w Poznaniu i nie mam problemu z paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogę skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania.

Przemysław Walewski

podwójny mistrz Europy Masters w maratonie, dziennikarz

W trakcie naszej kilkuletniej już współpracy pani mgr Agnieszka Nowaczyk, właścicielka Instytutu Podologii, dała się poznać jako osoba profesjonalna i kompetentna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy zawodowej.

W codziennej praktyce wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług

Prof. dr hab. med. Marek Napionek

Ortop Poliklinika

Aby zapewnić Wam najlepszą opiekę
Wspierają nas
Partnerzy

DynaSplint
Kosmed
Ortop
Polskie Towarzystwo Podologiczne
Wszystko o bieganiu
Medskin
Dermio Clinique