Pedicure podologiczny – podstawa zdrowia, fundament piękna

Oferta naszego Instytutu – pedicure podologiczny to przede wszystkim kompleksowa, specjalistyczna, bezbolesna i zbawienna dla kondycji stóp usługa, która widocznie przekłada się na zdrowie i komfort życia pacjentów niezależnie od wieku. Fundamentem piękna jest zdrowie, a pedicure podologiczny to zabieg sprawiający, że stopy są w dobrej kondycji i stają się naturalnie piękne.

Podstawą wykonywanego przez nas zabiegu jest ocena stanu stóp, w ramach której dokładnie analizujemy i sprawdzamy ich kondycję. Początkowa konsultacja uzupełniana jest o skupiający się na istotnych szczegółach wywiad z pacjentem, na podstawie którego uzyskujemy pełen obraz, określamy możliwe zagrożenia i ustalamy zakres działań. Na tym etapie przedstawiamy też metody skutecznych terapii i dokładnie wyjaśniamy ich procedury – odpowiadając na pytania, rozwiewając wątpliwości i udzielając praktycznych porad dotyczących odpowiedniej profilaktyki czy doboru preparatów.

Pedicure podologiczny – w pełni bezbolesny, bezpieczny, znacząco podnoszący komfort życia i widocznie poprawiający atrakcyjność – zalecamy wszystkim osobom, które cenią sobie połączenie zdrowia i urody. Pedicure podologiczny to także propozycja dla wszystkich pacjentów, którzy obciążeni są genetycznymi przypadłościami lub podejrzewają wystąpienie w obrębie stóp patologicznych zmian takich jak : wrastające paznokcie, bolące odciski, nadmiernie zrogowaciałe i pękające pięty, suchość lub nadpotliwość stóp, brodawki, zmiany chorobowe płytki paznokciowej, grzybica stóp.

Pedicure oferowany przez nasz Instytut jest też doskonałą formą profilaktycznej opieki, w ramach której wykwalifikowani podolodzy udzielają rad dotyczących pielęgnacji, korygują błędy wynikające z niewłaściwych praktyk i konsultują kwestie dotyczące prawidłowego wyboru obuwia.

Wykonywany regularnie, z częstotliwością co 6-8 tygodni pedicure podologiczny daje możliwość, że stopy przez cały rok pozostaną w znakomitej kondycji, a widmo wystąpienia patologicznych i bardzo trudnych w leczeniu zmian odejdzie w niepamięć.

Zobacz
Nasze referencje

Systematycznie korzystam z profesjonalnej opieki INSTYTUTU PODOLOGII w Poznaniu i nie mam problemu z paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogę skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania.

Przemysław Walewski

podwójny mistrz Europy Masters w maratonie, dziennikarz

W trakcie naszej kilkuletniej już współpracy pani mgr Agnieszka Nowaczyk, właścicielka Instytutu Podologii, dała się poznać jako osoba profesjonalna i kompetentna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy zawodowej.

W codziennej praktyce wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług

Prof. dr hab. med. Marek Napiontek

Ortop Poliklinika

…polecamy Instytut Podologii i Klinikę Medskin Agnieszka Nowaczyk, z siedzibą w Poznaniu, jako odpowiedzialnego i profesjonalnie przygotowanego do współpracy partnera w organizowaniu szkoleń.

Dyrektor Dorota Kolęda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie zostało wykonane sprawnie, przez wykwalifikowaną kadrę, a w programie kursu zostały uwzględnione zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenie w pełni spełniło oczekiwania kursantów

Dyrektor Maria Sowińska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorącą udział w szkoleniu jak i przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. … Instytut Podologii dał się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w realizacji szkoleń

Z-ca Dyrektora Emilia Sulkowska

Powiatowy Urząd Pracy w Słupca

Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami zawartej umowy dotyczącej organizacji szkolenia i spełniało oczekiwania uczestników.

Dyrektor Małgorzata Matczak

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zlecona usługa szkoleniowa wykonana została należycie, terminowo oraz zgodnie z zawartą umową, z dochowaniem wszelkiej staranności w zapewnieniu wysokiego poziomu szkolenia. Organizację szkolenia oraz sposób prowadzenia zajęć oceniamy pozytywnie.

Dyrektor Dorota Kolenda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie przeprowadzone zostało profesjonalnie i na wysokim poziomie oraz zgodnie z warunkami umowy. Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorąca udział w szkoleniu …

Z-ca Dyrektora Emilia Słupecka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Aby zapewnić Wam najlepszą opiekę
Wspierają nas
Partnerzy

DynaSplint
Kosmed
Ortop
Polskie Towarzystwo Podologiczne
Wszystko o bieganiu
Medskin
Dermio Clinique