Laser Lunula

Najnowszą metodą leczenia grzybicy paznokci jest terapia Laserem Lunula. To zimny laser, który przenika przez płytkę paznokciową zabijając grzyb. Zabiegi wykonywane tą techniką są bezbolesne i nie uszkadzają płytki paznokciowej, ani otaczającej jej skóry. Jest to bardzo skuteczna metoda leczenia grzybicy. Wystarczą 4 naświetlania laserem w odstępie tygodniowym, aby płytka zaczęła się regenerować i odrastać zdrowa. W zależności od stopnia zaawansowania schorzenia, zabieg powtarza się co miesiąc lub co trzy miesiące, do całkowitego odrostu płytki paznokciowej. Jeden zabieg trwa 12 minut, paznokcie odrastają zdrowe i nie ma skutków ubocznych. W laserze występują dwie fale o różnej długości, pierwsza działa bakteriobójczo i grzybobójczo, druga natomiast pobudza procesy immunologiczne paznokcia. Zabieg przeprowadzany jest pod kontrolą specjalisty podologa. Laser Lunula sprawdza się też w leczeniu łuszczycy i przy zniekształceniach płytki paznokciowej. Regeneruje paznokcie, zniszczone w wyniku stosowania intensywnych zabiegów z użyciem np. lakierów hybrydowych.
Terapia bardzo dobrze sprawdza się u osób z paznokciami po urazie tj. onycholizą, paznokciami zgrubiałymi, uszkodzonymi, po usunięciu krwiaka podpaznokciowego. Laser nie ogranicza swojego działania tylko do płytki paznokciowej, ale wpływa także na biostymulację łożyska w celu szybkiej regeneracji.

Co oferujemy?
Kompleksową i skuteczną terapię regeneracji paznokci:

  • zabiegi prowadzone przez profesjonalnych kosmetologów,
  • w razie potrzeby konsultację lekarską,
  • zachowanie najwyższych standardów obsługi Pacjenta.

Dlaczego wybraliśmy laser Lunula?

  • Lunula skutecznie zabija grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia (90% wyleczonych Pacjentów).
  • Światło lasera przenika przez paznokieć nie uszkadzając jego płytki ani otaczającej skóry.
  • Dla pełnej terapii wystarczają 4 dwunastominutowe, całkowicie bezbolesne zabiegi (w przypadku zaawansowanej grzybicy 8 cotygodniowych zabiegów).
  • Terapia nie wymaga dodatkowego czasu przeznaczonego na gojenie – zabieg jest całkowicie nieinwazyjny.
  • Zabiegi Lunula gwarantują wyraźny wzrost zdrowych, zregenerowanych paznokci.

Zobacz
Nasze referencje

Systematycznie korzystam z profesjonalnej opieki INSTYTUTU PODOLOGII w Poznaniu i nie mam problemu z paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogę skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania.

Przemysław Walewski

podwójny mistrz Europy Masters w maratonie, dziennikarz

W trakcie naszej kilkuletniej już współpracy pani mgr Agnieszka Nowaczyk, właścicielka Instytutu Podologii, dała się poznać jako osoba profesjonalna i kompetentna, która z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy zawodowej.

W codziennej praktyce wykorzystuje sprzęt wysokiej klasy i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług

Prof. dr hab. med. Marek Napiontek

Ortop Poliklinika

…polecamy Instytut Podologii i Klinikę Medskin Agnieszka Nowaczyk, z siedzibą w Poznaniu, jako odpowiedzialnego i profesjonalnie przygotowanego do współpracy partnera w organizowaniu szkoleń.

Dyrektor Dorota Kolęda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie zostało wykonane sprawnie, przez wykwalifikowaną kadrę, a w programie kursu zostały uwzględnione zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Szkolenie w pełni spełniło oczekiwania kursantów

Dyrektor Maria Sowińska

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorącą udział w szkoleniu jak i przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu. … Instytut Podologii dał się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w realizacji szkoleń

Z-ca Dyrektora Emilia Sulkowska

Powiatowy Urząd Pracy w Słupca

Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami zawartej umowy dotyczącej organizacji szkolenia i spełniało oczekiwania uczestników.

Dyrektor Małgorzata Matczak

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zlecona usługa szkoleniowa wykonana została należycie, terminowo oraz zgodnie z zawartą umową, z dochowaniem wszelkiej staranności w zapewnieniu wysokiego poziomu szkolenia. Organizację szkolenia oraz sposób prowadzenia zajęć oceniamy pozytywnie.

Dyrektor Dorota Kolenda

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Szkolenie przeprowadzone zostało profesjonalnie i na wysokim poziomie oraz zgodnie z warunkami umowy. Jakość przeprowadzonego szkolenia została wysoko oceniona zarówno przez osobę biorąca udział w szkoleniu …

Z-ca Dyrektora Emilia Słupecka

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Aby zapewnić Wam najlepszą opiekę
Wspierają nas
Partnerzy

DynaSplint
Kosmed
Ortop
Polskie Towarzystwo Podologiczne
Wszystko o bieganiu
Medskin
Dermio Clinique